Форум магазина cctv.od.ua - Договір про реєстрацію

Незважаючи на те, що ми намагаємося редагувати або видаляти будь-які повідомлення, що містять неприйнятні, сексуально орієнтовані, образливі, ненависті, наклепницькі чи погрозливі матеріали, які можуть вважатися такими, що порушують конфіденційність особи, або які іншим чином порушують будь-який закон, неможливо переглядати кожне повідомлення, опубліковане в цій системі обговорення. З цієї причини ви визнаєте, що всі повідомлення, опубліковані в цій системі обговорень, виражають погляди та думки автора оригінального повідомлення, а не обов’язково погляди цієї дошки оголошень. Тому ми не несемо відповідальності за будь-які опубліковані повідомлення. Ми не ручаємось і не гарантуємо точність і повноту кожного повідомлення.

Реєструючись у цій системі обговорення, ви погоджуєтеся з тим, що не будете публікувати будь-який матеріал, який є завідомо неправдивим, неточним, образливим, пропагує ненависть, переслідує, має сексуальну орієнтацію, загрожує чи порушує конфіденційність особи, або будь-який інший матеріал, який може порушувати будь-які чинні закони.

Недотримання цих правил може призвести до припинення дії вашого облікового запису, призупинення дії облікового запису або постійної заборони доступу до цих форумів. Ваша IP-адреса записується з кожною публікацією, яку ви публікуєте в цій системі обговорень, і за потреби її може отримати персонал форуму. Ви погоджуєтеся з тим, що ми маємо можливість і право видаляти, редагувати або блокувати будь-який обліковий запис або повідомлення в будь-який час, якщо це буде вважатися за потрібне. Ви також погоджуєтесь, що будь-яка інформація, яку ви вводите в цій системі обговорень, зберігається в базі даних, а на вашому комп’ютері зберігаються файли cookie для збереження вашої реєстраційної інформації.

Будь-яка інформація, яку ви надаєте на цих форумах, не буде розголошуватися третім особам без вашої повної згоди, хоча персонал не несе відповідальності за будь-які спроби злому, під час яких ваші дані скомпрометовані.

Продовжуючи процес реєстрації, ви погоджуєтеся з наведеними вище правилами та будь-якими іншими, визначеними адміністратором.